Ja epasts neattēlojas pareizi, spiediet šeit >
Globāla biznesa valoda

e-INFO Nr 6 (58) 2016.gada aprīlis

Šajā numurā:


GS1 Latvija jauna dizaina mājas lapa

Esam priecīgi paziņot, ka no šā gada 7.aprīļa mums ir jauna dizaina mājas lapa, kas veidota vienotā starptautiskā GS1 korporatīvā stilā. Jaunā mājas lapa ir vienkārša un lietotājam draudzīga. Tā ir ērti lietojama ne tikai stacionāros datoros, bet arī mobilajās ierīcēs.
Laipni aicināti apmeklēt mūsu mājas lapu www.gs1lv.org


Biedru pilnsapulce

Biedru pilnsapulce

Š.g. 31. martā notika kārtējā GS1 Latvija biedru pilnsapulce un informatīvā pēcpusdiena. Dalībnieki noklausījās un apstiprināja GS1 Latvija padomes ziņojumu par darbu 2015. gadā un veicamajiem darbiem 2016.gadā, kā arī revidenta ziņojumu un atzinumu par 2015.gada revīzijas rezultātiem.
Pirms sanāksmes visi tika aicināti uz informatīvo pēcpusdienu.

20 gadi kopā ar svītrkodiem. SIRSNĪGI SVEICAM!

image alt text

Sirsnīgi sveicam mūsu biedru uzņēmumus, kuri jau 20 gadus savu produktu unikālai identifikācijai un marķēšanai izmanto GS1 sistēmas svītrkodus!

GS1 Print - jauns pakalpojums loģistikas etiķetes ģenerēšanai un drukāšanai.

image alt text

Ja jums nepieciešama GS1 loģistikas etiķete un jums nav sava rīka kā to izveidot un izdrukāt - piedāvājam izmantot mūsu jauno bezmaksas interneta rīku GS1 Print. GS1 Print paredzēts standartizētu, homogēnu tirdzniecības vienību GS1 loģistikas etiķešu veidošanai, izmantojot SSCC un GS1-128 svītrkodus.

Kā veidot GS1-128 loģistikas etiķeti - īsa pamācība

image alt text

Lai jums palīdzētu veidot GS1 loģistikas etiķeti, esam sagatavojuši nelielu pamācību, kurā atradīsiet etiķetes shematisku zīmējumu un satura aprakstu, kā arī 13 svarīgākos noteikumus kā darīt un kā nedarīt. Pamācību varat lejuplādēt PDF formātā šeit vai arī saņemt drukātā veidā. Ja vēlaties saņemt brošūru drukātā veidā, rakstiet gs1@gs1.lv

DotCode - nākotnes svītrkods ātrai drukai

image alt text

Šobrīd GS1 standartos nav tādu svītrkodu, kurus būtu iespējams drukāt uz iepakojumiem ar ātrumu līdz 1000 simboliem sekundē. Tādēļ notiek liela ātruma ražošanai paredzētā svītrkoda simbola - DotCode novērtēšana, lai to iekļautu GS1 sistēmā. Iespēja DotCode simbolā iekodēt GTVN un GVN dos iespēju ražotājiem precīzi identificēt un izsekot produktus visās piegādes ķēdēs, kurās tiek izmantota skenēšana vai arī to tiek plānots ieviest.

Digimarc – jauni kodi produktu identifikācijai

GS1 US un Amerikas kompānija Digimarc Corporation parakstījušas stratēģisku sadarbības līgumu par jaunas progresīvas digitālas ūdenszīmju tehnoloģijas Digimarc un esošās GS1 sistēmas standartu tālāku attīstību.


GS1 Latvija jaunie biedri

image alt text

No 2016. gada 15.janvāra līdz 2016.gada 15.aprīlim uzņemti 64 jauni biedri.

No GS1 Latvija izslēgti

image alt text

No 2016. gada 15.janvāra līdz 2016.gada 14.aprīlim izslēgti 49 uzņēmumi.

IEVĒRĪBAI! Uzņēmumi, kuri tiek izslēgti no “GS1 Latvija” biedriem,
ZAUDĒ TIESĪBAS MARĶĒT PRODUKTUS AR GS1 SVĪTRKODIEM!

Skatīt vairāk ziņas