Ja epasts neattēlojas pareizi, spiediet šeit >
Globāla biznesa valoda

e-INFO Nr.14 (66) 2018.gada aprīlis

Šajā numurā:


Biedru pilnsapulce

image alt text

Š.g. 28. martā notika kārtējā “GS1 Latvija” biedru pilnsapulce. Dalībnieki noklausījās padomes ziņojumu par darbu 2017. gadā, informāciju par veicamajiem darbiem 2018. gadā, kā arī revidenta ziņojumu un atzinumu par 2017. gada revīzijas rezultātiem.

Informatīvā pēcpusdiena

GS1 Latvija biedru informatīvā pēcpusdiena

image alt text

28. martā notika informatīvā pēcpusdiena par “GS1 Latvija” aktualitātēm – starptautisko projektu GS1 Cloud, GS1 Globālo Produktu Klasifikatoru, LEI kodu, GS1 standartiem veselības aprūpē saistībā ar viltoto zāļu direktīvu u.c.

Sveicam – 20 gadi ar svītrkodiem

Sirsnīgi sveicam mūsu biedru uzņēmumus, kuri jau 20 gadus savu produktu unikālai identifikācijai un marķēšanai izmanto GS1 sistēmas svītrkodus. 

Darbnīca – digitālās mazumtirdzniecības stratēģija

Mazumtirdzniecības digitālās stratēģijas darbnīca “Retail rewired” kopā ar vadošo pircēju un patērētāju uzvedības pētnieku Kenu Hjūzu (Ken Hughes), Īrija.


"GS1 Latvija" biedriem atlaide 50 EUR (atlaides kods - GS1).


Aicinām š.g. 25. aprīlī piedalīties ECR Baltic (Efektīvas patērētāju vēlmju novērtēšanas iniciatīva Baltijas valstīs) organizētajā mazumtirdzniecības stratēģijas darbnīcā “Retail rewired” par izmaiņām tirdzniecībā un pircēju uzvedībā, to ietekmi uz ražotāju (zīmolu) un mazumtirgotāju darbības stratēģiju.


GS1 izsekojamības standarts

Uzticamība sākas ar izsekojamību. 2017. gada augustā tika apstiprināts atjaunotais GS1 izsekojamības standarts - GTS2 (Global Traceability Standard).

image alt text

GS1 globālais izsekojamības standarts izsekojamības risinājumu ieviešanā no piegādātāja līdz patērētājam jau vairāk nekā desmit gadus ir vadošajās pozīcijās. Šis standarts nodrošina izsekojamības sistēmu sadarbspēju un pielāgojamību, lai tirdzniecības partneriem visā piegādes ķēdē būtu vieglāk sadarboties un dalīties ar informāciju. Salīdzinājumā ar iepriekšējo versiju atjaunotais standarts ir ātrāks un precīzāks, pārtikas un patēriņa preces ir vieglāk autentificēt, kas, savukārt, pastiprina ilgtspējības centienus un patērētāju uzticību.

GS1 Latvija jaunie biedri

image alt text

No 2018. gada 16. janvāra līdz 2018. gada 16. aprīlim uzņemti 80 uzņēmumi

GS1 Latvija izslēgtie biedri

image alt text

No 2018. gada 16. janvāra līdz 2018. gada 16. aprīlim izslēgti 53 uzņēmumi

Uzņēmumi, kas izslēgti no GS1 Latvija biedriem, ZAUDĒ TIESĪBAS MARĶĒT PRODUKTUS AR GS1 SISTĒMAS SVĪTRKODIEM!

Skatīt vairāk ziņas