Globāla biznesa valoda
  1. Sākums
  2. Mūsu standarti
  3. Datu apmaiņa
  4. Digital Link

Digital Link

GS1 Digital Link dod iespēju izmantot GS1 identifikatorus kā vārteju uz tiešsaistes informāciju.

GS1 Digital Link standarts nodrošina vienkāršu un skaidru struktūru datu iekodēšanai jauna veida tīmeklī izmantojamos svītrkodos. Tas paplašina GS1 identifikatoru, piemēram, Globālo Tirdzniecības Vienību Numuru (GTVN), izmantošanas iespējas, padarot tos par daļu no tīmekļa.

GS1 Digital Link standarta galvenais mērķis ir nodrošināt iespēju ikvienam cilvēkam mazumtirdzniecības vidē digitāli piekļūt viņus interesējošai informācijai par produktu.
Ražotāji, zīmolu īpašnieki un mazumtirgotāji tagad var tieši novirzīt savus patērētājus, pacientus un biznesa partnerus uz visa veida informāciju par saviem produktiem, sākot no attēliem līdz derīguma termiņiem, uzturvērtības norādēm un medicīniskiem datiem, garantijas reģistrāciju, problēmu novēršanas instrukcijām - pat saitēm uz sociālajiem medijiem.

Tas ir būtisks progress salīdzinot ar tradicionālo praksi, kad svarīgas informācijas paziņošanai patērētājiem tiek izmantots tikai produkta iepakojums.
GS1 Digital Link uzlabo iepirkšanās pieredzi patērētājiem, vienlaikus palīdzot ražotājiem un mazumtirgotājiem stiprināt zīmola uzticamību, palielināt ieņēmumus un uzlabot piegādes ķēdes efektivitāti un izsekojamību.

Patiesais GS1 Digital Link spēks ir tā elastība, kas nodrošina savienojumus ar dažāda veida informāciju.

Izmantojot GS1 Digital Link standartu, produktam pievieno QR kodu, kurā tiek iekodēta URL saite un unikālais produkta numurs (GTVN). Uzņēmumi var izvēlēties pievienot vēl arī papildu precizitātes līmeņus, iekļaujot URL datu virknē nākamos identifikatorus, piemēram, produkta partijas numurus vai sērijas numuru.

GS1 Digital Link pārvērš GS1 identifikatorus un svītrkodus jaudīgos saziņas kanālos, kurus var skenēt un saņemt vairāk digitālās informācijas.

GS1 Digital Link standarti

Vairāk informācijas šeit.

GS1 Digital Link slāņi

Uzziniet vairākus dažādus GS1 Digital Link aspektus, kas attiecas gan uz biznesa vajadzībām, gan tehniskajām detaļām.

GS1 Digital Link sola uzlabot iepirkšanās pieredzi patērētājiem, vienlaikus palīdzot zīmolu īpašniekiem un mazumtirgotājiem stiprināt zīmola uzticamību, palielināt ieņēmumus un uzlabot piegādes ķēdes izsekojamību un efektivitāti.

Digital Link