Globāla biznesa valoda
  1. Sākums
  2. Nozares
  3. Mazumtirdzniecība

Mazumtirdzniecība

Mazumtirdzniecība

Neatkarīgi no tā, vai pārdodat veikalā vai attālināti, izmantojot GS1 standartus, jūs varat nodrošināt efektīvākus biznesa procesus un augstāku produktu drošību.

Pārdodat pārtiku, apģērbu, apavus vai kosmētiku fiziskajā veikalā vai tiešsaistes platformā jebkur pasaulē, jums ir nepieciešams unikāls produkta identifikators jeb GS1 Globālais Tirdzniecības vienības numurs (GTVN).

GS1 standarti, kas balstīti uz pasaulē pieņemtiem unikālas identifikācijas un uzticamu datu principiem, nodrošina perfektu platformu, uz kuras izstrādāt saskaņotus procesus un darbības jūsu biznesam.

Mūsu standartus izmanto gan tradicionālie mazumtirgotāji fiziskajos veikalos, gan arī tiešsaistes platformas visā pasaulē, lai identificētu produktus, izmantojot svītrkodus.

Ja visi produkti, iepakojumi un paletes ir unikāli identificēti un marķēti ar svītrkodu, jūs izveidojat efektīvu loģistiku un pārredzamību visā vērtību ķēdē. Ar standartu palīdzību jūs varat arī izpildīt juridiskās un nozares prasības un noteikumus, kas tiek izvirzīti jums un jūsu produktam.

GS1 standartiem mazumtirdzniecībā ir sena vēsture, un GS1 svītrkoda "pīkstiens" veikalu kasēs dzirdams vairāk nekā 6 miljardus reižu dienā.

Tomēr uzņēmumiem ir jānodrošina, lai viņu pārdotie produkti arī digitālajā pasaulē būtu tikpat labi pārstāvēti kā fiziskajā pasaulē. Tāpēc GS1 sadarbojas ar mazumtirdzniecības nozari, lai izveidotu spēcīgāku produktu datu pamatu, pamatojoties uz unikālu produkta identitāti. Tas nodrošina vienmērīgu, uzticamu informācijas plūsmu un darbību caurspīdīgumu starp mazumtirgotājiem un zīmolu īpašniekiem.

Identificēt produktus – GTVN

Neatkarīgi no tā, vai pārdodat savus produktus veikalā vai tiešsaistē, jums būs nepieciešams unikāls kods, lai tos identificētu.

Ja pārdodat Amazon

Kāpēc tirdzniecības platforma Amazon nepieņem jūsu GS1 svītrkodus un kā atrisināt ar svītrkodiem saistītās kļūdas.

Sniegt datus – mansGS1

Reģistrējiet savus produktus mansGS1, lai saņemtu unikālu un pakalpojumā Verified by GS1 pārbaudāmu svītrkodu un produkta informāciju.

2D svītrkodi mazumtirdzniecībā

Viens svītrkods, vairāki pielietojumi.

Learn more about the GTIN
Pārbaudīt produkta identitāti - Verified by GS1

Uzticēšanās sākas ar derīgu produkta identitāti. Pārbaudiet to, izmantojot pakalpojumu Verified by GS1.