Globāla biznesa valoda

GS1 Print

Bezmaksas tiešsaistes risinājums GS1 loģistikas un tirdzniecības vienību etiķešu veidošanai ar GS1 svītrkodiem.

 

GS1 Print 2Lai piegādes ķēdē izsekotu loģistikas vienību kustībai, aizvien vairāk uzņēmumu pieprasa saviem tirdzniecības partneriem palešu identificēšanai izmantot GS1 standarta loģistikas etiķeti ar SSCC un GS1-128 svītrkodu.

Arī produktu grupas iepakojumus (piem., kastes) ir nepieciešams unikāli identificēt un marķēt ar GS1 svītrkodiem.Ja etiķešu izveidošanai ar svītrkodiem jums nav sava rīka, piedāvājam izmantot mūsu bezmaksas tiešsaistes pakalpojumu –  GS1 Print.


Ar GS1 Print varat viegli un vienkārši izveidot pareizas un GS1 standartiem atbilstošas palešu, kastu un tirdzniecības vienību etiķetes ar GS1 svītrkodiem.

Rīks ir paredzēts maziem un vidējiem GS1 Latvija biedru uzņēmumiem un tā lietošana ir vienkārša un pašsaprotama. Risinājums nav paredzēts savienošanai ar uzņēmumu iekšējām datu sistēmām un tam nav pieslēguma nevienai datubāzei.


Ar GS1 Print var veidot GS1 loģistikas etiķeti:

- standarta homogēnām fiksēta daudzuma tirdzniecības vienībām;
- jauktām (nehomogēnām) tirdzniecības vienībām;
- standarta, mainīga daudzuma (neto svars) tirdzniecības vienībām.


GS1 Print programmā var izveidot, ģenerēt un izdrukāt 2 loģistikas etiķetes uz A4 lapas vai vienu uz A5 lapas. Etiķetes tiek ģenerētas PDF dokumenta formātā, ko var izdrukāt uz parastā biroja printera.


Ja etiķete nepieciešama tirdzniecības vienībai (grupas iepakojumam vai atsevišķai vienībai) jāizvēlas nepieciešamo satura veidu un attiecīgo svītrkodu – GS1-128, ITF-14 vai EAN-13. Piemēram, ja nepieciešams iekodēt svītrkodu (GTVN) + datumu + partijas numuru – informācija tiks kodēta ar GS1-128 kodu, ja nepieciešams tikai GTVN, tad to var kodēt ar EAN-13 vai ITF-14.

Lai sāktu strādāt ar GS1 Print vai uzzinātu vairāk, rakstiet mums vai zvaniet.