Globāla biznesa valoda
  1. Sākums
  2. Sīkdatnes

Sīkdatnes

Privātuma politika

Lai izmantotu “GS1 Latvija” tīmekļa vietni, jums nav jāsniedz mums nekādi fiziskās personas dati.

GS1 Latvija vāktie un izmantotie dati

“GS1 Latvija” serveris neatpazīst informāciju par jums, tāpēc jūs varat ieiet mūsu tīmekļa vietnē un pārlūkot to, neatklājot savu personiski identificējamo informāciju, t. i. jebkuru informāciju, pēc kuras jūs var identificēt.

Serveris, kurā izvietota “GS1 Latvija” tīmekļa vietne var reģistrēt jūsu izmantotās ierīces un pārlūkprogrammas, IP adreses un piekļuves laiku. Šie dati tiek izmantoti tikai tehniskiem nolūkiem, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes pienācīgu funkcionēšanu un drošību, kā arī, lai izmeklētu iespējamos drošības incidentus.

Tīmekļa vietnes pārlūkošanas statistika

“GS1 Latvija” regulāri veic savas tīmekļa vietnes uzlabojumus, tādēļ mums ir svarīgi zināt, kuras tīmekļa vietnes sadaļas apmeklētājiem ir svarīgākas, cik bieži vietne tiek apmeklēta, kādas pārlūkprogrammas un ierīces tiek izmantotas un cita līdzīga statistiskā informācija.

“GS1 Latvija” šo informāciju vāc, izmantojot automatizētu rīku Google Analytics, kas ļauj reģistrēt un analizēt, kā apmeklētāji izmanto mūsu tīmekļa vietni.

Šeit varat uzzināt, kā darbojas Google Analytics un kādu informāciju tā ļauj vākt un analizēt https://support.google.com/analytics/answer/1012034?hl=lten&ref_topic=6157800.

Jūs jebkurā laikā varat pārtraukt jūsu datu vākšanu Google Analytics, kā aprakstīts šeit: https://tools.google.com/dlpage/gaoptout/.

Sīkdatnes

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu ērtāku un drošāku mūsu vietnes lietošanu.

Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir maza teksta datne, kas tiek saglabāta datorā vai citā lietotajā ierīcē, piemēram, mobilajā tālrunī, brīdī, kad jūs apmeklējat tīmekļa vietni. Teksta datnē ir informācija, kas tiek izmantota, lai konkrētas tīmekļa vietnes apmeklētājiem uzlabotu vietnes lietošanas pieredzi.

Ja nepiekrītat, ka jūsu lietotajās ierīcēs tiktu izmantotas sīkdatnes, jūs varat mainīt pārlūkprogrammas drošības iestatījumus. Tomēr jāņem vērā, ka, ja jūs nepiekrītat sīkdatņu izmantošanai, atsevišķas tīmekļa vietnes funkcijas var pienācīgi nefunkcionēt vai nedarboties vispār.

Trešās personas

Mūsu tīmekļa vietnē var būt iekļautas saites uz citām vietnēm, kas tiek nodrošinātas vienīgi jūsu ērtībai. Jums nav pienākuma izmantot kādu no šīm saitēm, bet, ja jūs izvēlaties to darīt, lūdzu, ņemiet vērā, ka trešo pušu vietnēm ir atsevišķs saturs, privātuma un datu vākšanas politika. Mēs neuzņemamies nekādu atbildību vai saistības par šo neatkarīgo politiku.