Globāla biznesa valoda
  1. Sākums
  2. Pakalpojumi un noderīgi rīki
  3. Noderīgi rīki
  4. GEPIR® aizstāts ar Verified by GS1

GEPIR® aizstāts ar Verified by GS1

 
 
No 2024.gada 1.janvāra GEPIR ir aizstāts ar GS1 pakalpojumu Verified by GS1.

 

Kopš 1999.gada, kad tika izveidots GEPIR (Global Electronic Party Information Registry), tas ir bijis unikāls interneta pakalpojums, kas nodrošināja tūlītēju piekļuvi visas pasaules GS1 biedru uzņēmumu pamata kontaktinformācijai.

GEPIRā varēja meklēt informāciju pēc svītrkoda cipariem, uzņēmuma nosaukuma, vietas numura vai jebkuras citas GS1 atslēgas.

No 2024.gada janvāra GEPIR tiek aizstāts ar Verified by GS1.

Kāpēc šādas izmaiņas tiek veiktas?

GEPIR ir vecāka sistēma ar ierobežotāku funkcionalitāti nekā Verified by GS1.
Verified by GS1 ir uzlabota GS1 identifikatoru datubāze ar jaunākiem, pilnīgākiem datiem, nekā tas bija GEPIR, tāpēc tā nodrošina labāku lietotāja pieredzi, meklējot informāciju par produktu, uzņēmumu vai atrašanās vietu.

Verified by GS1 balstās uz stabilu GEPIR ielikto pamatu, paceļot pakalpojumu jaunos augstumos. Tā ir mūsdienīga platforma, kas izstrādāta, lai pārbaudītu jebkura GS1 identifikatora identitāti un īpašumtiesības - neatkarīgi no tā, vai tas ir produkts, uzņēmums vai atrašanās vieta.

Verified by GS1 pakalpojums nodrošina biznesa partneriem un valsts iestādēm unikālu, uzticamu un pārbaudāmu informāciju par produktiem, uzņēmumiem un atrašanās vietām.
Kopš izveides, tas ir audzis gan meklēšanai piedāvāto GS1 identifikatoru, gan sistēmā esošo datu kvalitātes ziņā.

Vai Verified by GS1 var meklēt pēc GTVN/EAN/svītrkoda numuriem?

Jā, gandrīz katram svītrkodam, vietas numuram un jebkuram citam GS1 identifikatoram var atrast uzņēmuma pamatdatus. Vairākiem simtiem miljonu svītrkodu (GTVN) ir pievienoti arī tam atbilstoši produkta pamatdati.

Kas sniedz datus Verified by GS1 un kur tie tiek glabāti?

Verified by GS1 datus nodrošina GS1 biedru uzņēmumi, kas savā uzņēmējdarbībā izmanto GS1 produktu un/vai vietu unikālos identifikatorus, jo īpaši GTVN un GVN.
Dati tiek glabāti GS1 Globālajā Reģistrā, kas nodrošina, ka tiem var piekļūt atklāti un globāli.